dorothy perkins – propozycje torebek

Data wynalezienia pierwszej torebki nie jest znana. Wiadomo o niej tyle, że funkcjonuje tak na prawdę od początku powstania cywilizacji. Na przestrzeni lat jej funkcja i wygląd przechodziły wiele zmian. W starożytnym Egipcie służyła głównie do przenoszenia monet oraz podkreślenia statusu społecznego. Obecnie jest najpopularniejszym dodatkiem na świecie, możemy ją znaleźć praktycznie w każdej szafie a znalezienie na ulicy kobiety nie posiadającej tego dodatku jest nie lada wyczynem. Ap ropo statusu społecznego, zapewne każda z nas chciały poczuć się jak księżniczką i marzy o kultowej chanelce lub czarnej klasycznej torebce od Yves Saint Laurent. No i rzeczywiście, te najdroższe kosztują fortunę więc dopóki nie uzbieramy na wymarzoną torebkę sprawdźmy propozycję na każdą kieszeń. Fasony są równie ciekawe i na prawdę jest w czym wybierać. Dzisiaj prześwietlimy ofertę Dorothy Perkins. 

Wygodna i pojemna

Torebka, która nosimy na co dzień musi być przede wszystkim funkcjonalna. Mężczyźni często zastanawiają się nad jej zawartością i są po wrażeniem wszystkiego co tam przechowujemy. Laptop, kosmetyki, książki, terminarze, czasami zapasowe buty i 5 błyszczyków. To zrozumie tylko kobieta.  Dlatego nie oszukujmy się, torebka musi być duża i wytrzymała. Poniżej kilka propozycji od Dorothy Perkins, w których zmieścimy kilka kilogramów niezbędnych rzeczy. Do pojemnej torby zmieści się z pewnością modny portfel Fossil, stylowy parasol Carhartt oraz niezastąpione oklary Ray-Ban.

torebki-dorothy-perkins

Beżowe torebki

Czarne torebki

Elegancja od Dorothy Perkins

Na wieczorne wyjścia marka Dorothy Perkins proponuje stylowe kopertówki. W tym wypadku zasada dotycząca dużego rozmiaru torebki nie obowiązuje. Wspomniany wyżej laptop i wszystkie podręczne rzeczy zostają przecież w domu. Potrzebujemy jedynie kilka centymetrów kwadratowych aby zmieścić szminkę MAC, kartę kredytowa oraz telefon. Aktualna kolekcja Dorothy Perkins stawia na minimalizm, kopertówki są właściwie pozbawione jakichkolwiek ozdób. Możemy wybierać pomiędzy klasycznym fasonem „do ręki” oraz bardziej wygodnym łańcuszkiem.

kopertowki

 

Srebrne kopertówki

Czarne kopertówki

 

 

 

Więcej torebek od Dorothy Perkins znajdziesz TUTAJ!

Więcej kopertówek od Dorothy Perkins znajdziesz TUTAJ!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *