Topshop, River Island – poznaj London Look

Jesteś fanką stylu Kate Moss, Alexy Chung czy Mai Sablewskiej? Wszystkie panie do perfekcji opanowały łączenie klasy i luzu czyli London Look – stylu, który ma swoich zwolenników na całym świecie! Topshop, River Island – to właśnie te marki wyznaczyły trendy londyńskich ulic.

Londyn to zdecydowanie jedna z największych stolic mody, a wszystko swój początek wzięło się od supermodelki Kate Moss, która zdecydowanie zasługuje na miano ikony stylu. Uwielbiamy ja za ją za niebanalny wizerunek  i buntowniczy charakter, przekraczanie granic – Kate udowodniła, że dziewczyna z jej wzrostem również może stać się modelką prosto z największego wybiegu! Skandale były częścią jej życia – romanse z gwiazdami rocka i wyzwolenie, a z drugiej strony przyjaźń i współpraca z największymi projektantami pozwoliły wykształcić jej własny styl, który pokochaliśmy i który znalazł wielu naśladowców!

Celebrity guests arrive for the 'Richard Hambleton: A Retrospective' party presented by Vladimir Restoin Roitfeld and Andy Valmorbida in collaboration with Giorgio Armani and Phillips de Pury & Company. Held at the Phillips de Pury & Company Gallery on Park Avenue in New York City.  Pictured: Alexa Chung

Alexa Chung East News

London Look – jak go rozpoznać?

Dla londyńskiego stylu ulicy charakterystyczne stały się wąskie rurki, rockowe ramoneski, koszule, które łączone były nie z trampkami lecz z butami na obcasie takimi jak np. sieciówkowe buty River Island czy buty od największych projektantów. Kapelusz też stał się symbolem. W połączeniu z płaszczem i modną torebką tworzył luźny, niezobowiązujący zestaw, a wszystko za sprawą czasów, gdy Londyn był skupiskiem muzyków i innych artystów nawołujących do buntu i nie podążaniem za tłumem! Obecnie London Look to tylko niepozorne niechlujstwo i bardzo dobrze przemyślany nieład.

Buty River Island i spódnica Topshop – połączenie idealne!

Styl londyńskiej nonszalancji stał się bazą dla wielu marek, które tworzą w jej duchu. Topshop stawia na kreatywność i współpracę z projektantami oraz gwiazdami, którzy tworzą wyjątkowe kolekcje. Marka była pierwszą sieciówką, która swoje projekty pokazała na London Fashion Week. Nie będzie chyba zaskoczeniem, że twarzą brandu od wielu lat jest Kate Moss, która również projektuje dla marki, czy Ciara Delavigne, która przez wielu nazywana jest drugą Kate – łączy je bunt i wyzucie stylu, które wielu chce naśladować. River Island stawia na jakość i na zachowanie swojego stylu. Firma z 60 letnią tradycją wyznacza trendy młodym pokoleniom. W jej ofercie możemy znaleźć zarówno najmodniejsze buty River Island tak kochane przez blogerki jak i sukienki, spódnice oraz inne części garderoby, w których czuć londyński klimat! 

Topshop i River Island to marka, które pokochały miliony! Sprawdź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *