Sukienki na co dzień lato w 3 wydaniach. Mamo znajdź chwilę dla siebie!

Wstajesz rano – dziecko, zakupy, urwanie głowy! Jesteś zmęczona, złościsz się…powiedz STOP! Daj sobie chwilę czasu i zadbaj o siebie. Pamiętaj, że twoje dobre samopoczucie przekłada się na dziecko. Zacznij od wyglądu: zostaw wyciągnięte, bezkształtne koszulki i dresy w szafie. Patrząc na siebie w lustrze ubrana w ładne sukienki na co dzień lato w najlepszym stylu! Nabierzesz dzięki nim pozytywnej energii i wszystko stanie się łatwiejsze! Pewnie myślisz sobie: „Łatwo Ci powiedzieć, założę się że nie masz dziecka, nie wiesz ile uwagi wymaga maluch.” Poniekąd masz rację lecz udowodnię Ci, że stworzenie modnego zestawu z sukienką nie zajmuje wiele czasu, że może być tak samo wygodny jak dres, a Ty poczujesz się świetnie!

1. Sukienki na co dzień lato maxi

Sukienka maxi to obowiązkowa pozycja w wiosennej i letniej garderobie. Jest wygodna, nie ogranicza ruchów i nie wymaga wiele uwagi, ponieważ nie musisz się martwić jak w przypadku spódnicy czy połączyć ja z tą bluzką, a może topem bo sama w sobie jest już prawie całą, gotową stylizacją. Wystarczy, że zestawisz ją z wygodnymi balerinami lub espadrylami, dodasz dużą torbę i okulary przeciwsłoneczne, które oprócz tego że są modnym dodatkiem będą chronić Twoje oczy. Spróbuj! Nie zajmie Ci to dużo czasu.

sukienki na co dzień lato

2. Modne, kolorowe sukienki na co dzień dla Ciebie!

Bycie mamą zmienia – stajesz się poważniejsza, bardziej odpowiedzialna. Nie zamieniaj jednak kolorowych ubrań sprzed ciąży, które zwracały na Ciebie uwagę na te nijakie bo boisz się że noszenie ich już Ci nie wypada „w końcu jestem mamą”. To prawda, ale ciągle jesteś kobietą więc nie bój się pokazać nóg, założyć odważny kolor, podkreślić sylwetkę. Oto kolorowe sukienki, które powinny Cię zainspirować na wiosnę!

sukienki na co dzień lato3. Mama pracująca

W karierze każdej mamy przychodzi czas kiedy trzeba zostawić swoje dziecko i wrócić do pracy. Przez okres bycia z maluchem wiele mam nabiera złych nawyków zakładania byle czego. Trzeba wrócić jednak do modowych przyzwyczajeń sprzed ciąży, aby w biurze ponownie podkreślać swój profesjonalizm. Wymagające dziecko cały czas jednak zabiera czas…co robić? Sprawdź uniwersalne sukienki do pracy, które możesz połączyć z klasyczną marynarką czy kardiganem – na pewno posiadasz już je w swojej szafie. Dzięki temu oszczędzisz czas i będziesz wyglądać świetnie!

sukienki na co dzień lato

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *