Shopper bag do czego nosić? Zainspiruj się Kasią Tusk!

Przy tworzeniu każdego zestawu niezbędne są akcesoria, ponieważ to one nadają charakter całej stylizacji. Proste jeansy i jednolity top mogą stać się najmodniejszym zestawem  jeśli połączysz je z odpowiednimi butami, biżuteria oraz torebką. Dzisiaj pod lupę weźmiemy torebki typu shopper bag, które zazwyczaj kojarzone są z wyjściami do centrum handlowego. Zastanawiasz się: shopper bag do czego nosić? Za chwilę uzyskasz odpowiedź!

Sprawdź jak shopperki nosi Kasia Tusk

Kasia Tusk założycielka bloga „Make Life Easier” oprócz mody na swoim blogu doradza jak zdrowo się odżywiać i żyć w zgodzie ze sobą. Kasia wydała również książkę pt. Elementarz stylu” w której pisze jak odnaleźć swój styl. Jak styl odnalazła sama Kasia? Z czym i na jakie okazje nosi torebki typu shopper?

Shopper bag do czego nosić?

Shopper bag są wygodne i praktyczne, a do tego bardzo modne. Zawsze zabieramy je do centrum handlowego, aby pomieściły chociaż część naszych zakupów, jednak nie zapominajmy, że w tym sezonie są szczególnie promowane przez projektantów, którzy zachęcają nas do łączenia ich z zestawami na każdą okazję.

Zestaw na wieczór z dużą torbą? Jak najbardziej! Nie ograniczaj się wyłącznie do małych torebek, shopper bag będzie tak samo dobra. W ofercie sklepów znajdziemy wiele modeli począwszy od klasycznych po bardziej wymyślne, które idealnie dopełnią Twoją wieczorową stylizację. Shopper bag znajdziesz tutaj

W akcesoriach siła! Kasia Tusk i jej pomysł na codzienną stylizację

Wstajesz rano i zastanawiasz się w co się ubrać? Każda z nas w swojej szafie posiada proste sukienki, które są idealne jako baza do codziennych stylizacji. Połącz je z kolorową torbą typu shopper, szpilkami lub balerinami, a przekonasz się, że ta zwykła sukienka nabrała wyjątkowego stylu. Spróbuj! Znajdź model dla siebie. W swojej szafie powinno posiadać się chociaż 3 rodzaje shopperek: klasyczną ciemną, która jest uniwersalna, jasną oraz z deseniem, która rozświetli proste topy oraz sukienki.

shopper bag z czym nosić?

East News

Shopper bag zainpiruj innych ——> sprawdź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *