Modne sukienki wiosna-lato 2016

Modne sukienki w paski! Im więcej tym lepiej modne paski opanowały wybiegi.

Prada w swoim ostatnim pokazie mody, znów nasz zaskoczyła! Kolorystyka lat 80-tych  to motyw przewodni projektantki. Łączenie kolorowych pasów na pozór może wydawać się problematyczne, nic bardziej mylnego! Modne sukienki = 100% kobiecości.

 

modne sukienki

Nasza stylista radzi: Różnokolorowe pasy najlepiej jest nosić w komplecie (góra + dół), ewentualnie z łączyć je z jednym kolorem, który pojawi się w princie.

„Biel i czerń zawsze wygląda nowocześnie”

Coco Chanel: „Dziewczyna powinna mieć dwie cechy: być klasyczną i zachwycającą.”

Razem zawsze lepiej. Czerń i biel komponują się ze sobą idealnie, zwłaszcza występując w prostych zestawieniach na sukience, spódnicy czy prostym trenczu. Dodatki w postaci czarno-białych szpilek czy klasycznej kopertówki sprawdzą się w wielu innych stylizacjach. Jeśli wydaję Ci się, że kolor czarny jest nudny staraj się wybierać ciekawe wzory, które zaintrygują i staną się nowoczesną odsłoną koloru czarnego.

Rada stylistki: Jeśli wybierasz takie zestawienie do pracy wybierz prosty dodatek w postaci czarnego dopasowanego golfu lub białej delikatnej koszuli.

modne sukienki

Jeśli uważasz, że czarny kolor świetnie pasuje do kobiety pracującej i nie chcesz się z nim rozstawać mamy coś dla Ciebie spódnica w kształcie litery A i luźna biała koszula z modnym wykończeniem sprawią, że w świecie biznesu będziesz wyglądała profesjonalnie.

Bukiet sezonu

Jak wiadomo wiosna przyszła do nas i bardzo nas to cieszy, dlatego, aby ubarwić świat mody ulicznej wybieramy modne sukienki w kwiatowe printy!

Rada stylistki: Jeśli kwiatowe wzory są dla Ciebie zbyt odważne, możesz postawić na spodnie w kolorowe kwiaty i gładką marynarkę oraz szyfonową bluzkę.

modne sukienki

Wiele wzorów w jednej stylizacji? zdecydowanie TAKKKK! Nie bój się założyć „kompletu” spodnie+ bluzka z tym samym printem. Jeśli wydaję Ci się to za dużo możesz ją  subtelnie stonować. Dobierz do kwiecistej marynarki czarne lub granatowe spodnie. Postaw na jednolite dodatki. Niech wiosenny bukiet kwietnie otoczony błękitnym niebem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *