Moda ślubna 2016 na Yosh.pl

Moda ślubna po parysku

Moda ślubna towarzyszy paryżance od dziecka…Już od najmłodszych lat każda dziewczynka marzy o idealnym ślubie, w którym to ona gra pierwszoplanową rolę. Z wiekiem perspektywa ślubu może nieco przytłaczać, ekscytować, a czasami nawet przerażać. Wielu kobietom wydaję się to staroświeckie, zbyt zobowiązujące bo wolą „czuć się  wolne” czy  chociażby nie mają ochoty „podpisywać urzędowego kontraktu jako dowodu miłości”….Jednak tak naprawdę wszystkie kobiety o nim marzą… wciąż o nim myślą i snują plany, oddając się marzeniom. I choć trudno w to uwierzyć, ale wyobrażają sobie, że to będzie najpiękniejszy dzień w życiu. 

pexels-photo-38931-large

Moda ślubna

To nie istotne czy postanowiłaś  wziąć skromny ślub w gronie najbliższych czy organizujecie przyjęcie na 400 osób. Ten dzień jest wyjatkowy i tak samo masz się tego dnia czuć. Suknia ślubna to wyjątkowy zakup, dlatego warto przemyśleć najdrobniejsze szczegóły. Moda ślubna rządzi się własnymi prawami. Klasyka to białe suknie w stylu vintage. Zbliżający się okres ciepłych dni z pewnością przyciągnie zwoleniniczki sielankowych, zwiewnych sukienek. Jeśli jesteś indywidualistką i nie lubisz kiedy inni dyktują „co masz robić” i z  pewnością nie szukasz sukni za którą wydasz tysiące… mamy coś dla Ciebie. Moda ślubna na yosh.pl w zasięgu jednego kliknięcia!

 

(…) suknia ślubna jest jak skafander nurka: nie jest to najlepsze miejsce do oddychania, za to kiedy już można z tego wyskoczyć, zabawa zaczyna się na całego.

 

Carlos Ruiz Zafón, Więzień nieba

 

moda ślubna

Konsultant ślubny

Paryżanka jest dostaecznie dorosła, by sama się ubierać i podejmować decyzję w czym pójdzie do ołtarza. Nie zależy jej na tym by wyglądała jak nadmuchana beza, a tak w większości wyglądają wybory konsultatnów bo musi być BOGATO! To nie w stylu paryżanki. Przede wszystkim klasa, wygoda i jeszcze raz klasa! Nic kiczowatego, żadnych dziwnych ozdób na włosach.

Kupując suknie ślubną pamiętaj!
1. Ten dzień należy do Ciebie, więc warto zadbać o komfort i wygodę
2. Nie musisz podążać za stereotypami przy wyborze koloru sukni – ona ma być odzwierciedleniem Ciebie!
3. Przemyśl dalsze losy sukni. Czasami warto wziąć pod uwagę wypożyczalnie sukni ślubnych.

Więcej inspirujących propozycji sukienek i dodatków na ślub znajdziesz tutaj.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *