Prezent na Walentynki dla niego

Lubimy być rozpieszczane ale jeszcze bardziej lubimy sprawiać przyjemność innym. Tak już mamy, po prostu. Dobrze, że w ciągu roku jest kilka okazji, gdy możemy zaspokoić naszą potrzebę dawania. Najbliższa: Dzień Zakochanych. Czy masz już prezent na Walentynki dla niego? Na co w tym roku zasłużył?

walentynkowy on

 

Praktyczny prezent na Walentynki dla niego? Czemu nie!

Jesteś tradycjonalistką i trzeźwo patrzysz na świat? Nie przyjmuj się faktem, że może jest ogrom prezentów nad wyraz słodkich, romantycznych a ty raczej kierujesz swoje poszukiwania w kierunku czegoś przydatnego. Nie ma nic złego w fakcie, że wolisz kupić swojemu partnerowi coś praktycznego, coś, co na pewno wykorzysta mu się i czego zbyt prędko nie wyrzuci (a to się zdarza). Mężczyzna ciut bardziej ucieszy się z porządnego prezentu niż z przeromantycznej pierdółki lub misia z napisem „Kocham Cię”.  Jeśli mimo wszystko masz obawy i kwestionujesz swój „realizm” radzimy zrobić Walentynkowe duo. Pewnie zastanawiasz się o czym mowa…? Wyjaśniamy: połącz praktyczność z romantycznością, kup coś, co faktycznie jest potrzebne ale podaruj prezent podczas przygotowanej przez Ciebie kolacji. Albo taka kombinacja: prezent dla niego plus włąsnoręcznie przygotowana kartka.

Co kupić na Walentynki?

Kluczem do sukcesu jest odpowiedź na pytanie, co lubi Twój partner, co do niego pasuje, co sprawiłoby mu radość. Na „korygowanie jego upodobań” (przecież uwielbiamy doradzać mężczyznom w kwestiach najróżniejszych, szczególnie w kwestii wyglądu) mamy mnóstwo dni w roku, w Walentynki sprawmy mu przyjemność. Jeśli lubi sport, to na pewno ucieszy się z korków piłkarskich albo torby sportowej. Może uwielbia styl James’a Bond’a: wówczas biała koszula i krawat byłby idealnym prezentem na Walentynki. Jaki prezent na Walentynki dla mężczyzny ceniącego punktualność: zegarek!

Pamiętaj: zupełnie inny będzie prezent walentynkowy dla męża czy narzeczonego a inny dla nowego chłopaka.

Klasycznie i trafnie

Jeśli szukasz czegoś dojrzalszego, dla kogoś kto lubi na co dzień eleganckie trzewiki i marynarkę, polecamy coś z nieśmiertelnych dodatków. A do wyboru masz całkiem sporo:

Hipstersko – czadersko

Wolna Amerykanka. Ważne, żeby prezent był „na czasie”, aby był fajny, na luzie. Może bokserki w zwierzęcy print? Albo kask narciarski? Słuchawki? Koszulka? Masz mnóstwo opcji na walentynkowy prezent!

prezent na Walentynki dla niego

 

Pamiętaj! Najlepszy prezent na Walentynki dla niego to ten dany  „od serca”!

Sprawdź też nasz wpis o prezentach walentynkowych dla pań!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *