Stylizacja na Wigilię

Pyszne (i tuczące, ale tym pomartwimy się w Nowym Roku) potrawy na stole, przyozdobiona choinka a pod nią stosik prezentów. A my? Zapewne godzinę przed Wigilią staniemy przed lustrem, potem pod szafą, potem zapewne znowu przed lustrem aby na sam koniec z jękiem paść na kolana, bo przecież : nie mamy się w co ubrać! Yosh.pl niech będzie Twoja małą ściągawką. Podpowiemy Ci, jaka stylizacja na Wigilię ubrać się na kolację wigilijną aby nie wyglądać sztampowo, czuć się swobodnie a przede wszystkim wyglądać elegancko i modnie.

Stylizacja na Wigilię dla Niej i dla Niego

W gorączce świątecznych przygotowań łatwo zapomnieć…o sobie. Co powiesz na to, by,obok choinki i wigilijnego stołu,być wizytówką tegorocznych Świąt? Przygotowaliśmy dwie stylizacje kobiece i jedną męską. Wigilia jest tylko raz w roku i w ten wieczór warto postarać się i wyglądać 10/10. Stylizacje na Wigilię powinny być odpowiednio oficjalne ale bez sztampy. Nieliczni (patrz rodzina Kardashianów) wybiera stylizacje mocno balowe ale niech nie będą dla Was przykładem. Zasugerujcie się naszymi propozycjami: sukces gwarantowany!

Dla pań podstawą jest marynarka – jeśli świąteczna atmosfera Cię rozgrzeje bez problemu może ja zdjąć i przewiesić przez krzesło. Jeśli sukienka: wybierz taką, która będzie pozwalała na swobodne poruszanie i będzie elastyczna – zapewne trochę zjesz więc wszystko co obcisłe i krępujące okaże się dużym problemem. Koszula – dla pań delikatna, z kobiecymi detalami koszula w jasnym kolorze bądź w prosty print. Dla panów – koszula biała lub błękitna a do tego pasujący krawat lub muszka.

Dla Niej: dwie stylizacje, klasyczna i uwodzicielska

stylizacja wigilijna

Dla Niego:

w co ubrać się na wigilie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *