Bluza Gap jest w zasięgu Twojej ręki!

Jedną z Waszych ulubionych i najczęściej kupowanych pozycji jest bluza GAP dlatego zerknij na wybrane przez nas modele. Yosh.pl wybrał dla Ciebie same piękne egzemplarze. Co powiecie na nasze propozycje? Nie przeGAP żadnej okazji, kup ją już teraz! Bo każda pora roku jest odpowiednia żeby zaprosić do szafy nową bluzę:)

BLUZA GAP

(bluzę ze zdjęcia -> tu!)

Marka Gap to odzieżowy weteran. Nazwa „Gap wiązała się z socjologicznym określeniem przepaści pokoleniowej dzielącej rodziców i dzieci („gap” to po angielsku „luka”, „przerwa”). Małżeństwo Fisherów wyczuło że dużym problemem w ich mieście jest brak miejsca w którym mogliby kupić dobrze skrojone jeansy. Założony przez nich sklepach od razu przyciągnał ludzi.Początkowo Fisherowie sprzedawali wyroby marek zewnętrznych, na przykład spodnie Lee bądź jeansy Wrangler. W latach 90 – tych byli gotowi ruszyć z własną marka i  skupić się na jej rozwoju. Obecnie GAP, ma zaraz po Inditeksie i H&Mie najwięcej sklepów stacjonarnych w Europie.

Sytuacja z siecią GAP w Polsce jest…specyficzna. Długo nie było na polskiej mapie żadnego sklepu, w końcu doczekaliśmy się trzech, w Warszawie, w Katowicach i we Wrocławiu, po czym w lipcu tego roku zostały zamknięte. Dlatego jeśli ceniłaś produkty tej marki a czasem po nocy śni Ci się nowa bluza GAP, zdaj się na nas i znajdź poprzez Yosh.pl coś dla siebie.

Sprawdź która bluza GAP najlepiej do Ciebie pasuje. Znajdź swój styl, kupuj ulubione produkty.

Bluza Gap łączy w sobie dobrą jakoś materiałów i porządne wykonanie.

BLUZA GAP

Tym razem zachwycił nas GAP i jego „bluzowe” propozycje ale Yosh.pl ma w swojej ofercie wiele marek. Może bluza Adidas albo bluza Nike?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *