Styl Victorii Beckham

Poznaj styl Victorii Beckham

Vicktoria Beckham, to postać którą warto obserwować. Była Spice’tka z osoby o nie do końca poprawnym guście (będąc szczerym, styl grupy był ucieleśnieniem słowa kicz i tandety), stała się ikoną inspirującą setki młodych kobiet. Bajkowa przemiana brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia trwała jakiś czas ale opłaciła się. Od kilku lat styl Victorii Beckham zachwyca. Zresztą nie tylko on ale również jej marka odzieżowa – zbiera bardzo dobre recenzje. Jej kolekcje są tak samo dopracowane, jak ona sama. Są odzwierciedleniem jej wyrafinowanego i przemyślanego stylu. Do tego wszystkiego Victoria jest matką czwórki(!) dzieci, o których wychowanie i wizerunek dba w równym stopniu, co o swój.

styl victoria beckham

fot. EastNews

styl victoria beckham

fot. EastNews

Zobacz jak ubiera się na co dzień oraz na wieczorne wyjścia i zainspiruj się jej stylem. Victoria Beckham „czuje modę” – widać, że odnalazła się w projektowaniu lepiej niż w byciu gwiazdą estrady.Dlatego dla fanów Spice Girls mamy zła nowinę: stary, 5 osobowy skład nigdy się nie reaktywuje. Dla fanow domu mody Victorii za to dobra nowina: była piosenkarka nie zwalnia i regularnie pokazuje swoje kolekcje w ramach New York Fashion Week. Trzymamy kciuki za jej sukces!

Specjalnie dla Was wybraliśmy propozycje ubraniowe i przygotowaliśmy stylizacje a’ la Victoria Beckham w dużo tańszej wersji. Tak naprawdę każda może wyglądać jak milion dolarów, wydając mniej niż tysiąc złotych. Ważny jest odpowiedni wybór produktów i ich połączenie, po prostu. Pamiętajcie: nawet najdroższe ubrania, ale źle dobrane kolorystycznie, z fatalnymi dodatkami, w niepasującym kroju to modowa katastrofa.

BIEL – KOLOR NA LETNIE WIECZORNE WYJŚCIA

styl victorii beckham

 SPÓDNICA MIDI NA CO DZIEŃ

styl victorii beckham

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *