Mała czarna w andrzejkowym wydaniu Rihanny

Mała czarna

fot. EastNews

Mała czarna

Rihanna wie najlepiej jak zwrócić na siebie uwagę! Wzbudza emocje, lubi kiedy jest o niej głośno. Artystka odważnie zestawia części garderoby za co ją kochamy! Andrzejki to czas kiedy warto błyszczeć. Spotkanie z przyjaciółmi i imprezy sprzyjają bardziej odważnym stylizacjom dzięki, którym wybijemy się z tłumu! Mała czarna zawsze się sprawdzi! Chcecie poczuć się jak gwiazda w tym wyjątkowym dniu? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawy inspirowane stylem celebrytki! Wszystkie produkty znajdziecie na yosh.pl! Znane marki z najlepszych sklepów w jednym miejscu!

 

Mała czarna

sukienka kopertówka buty naszyjnik

Mała czarna w połączeniu ze srebrnymi dodatkami doda klasy Twojej stylizacji. Buty na obcasie wydłużą sylwetkę i sprawią, że będziesz wyglądać jak gwiazda!


Mała czarna

sukienka buty kopertówka naszyjnik

Czarna sukienka i kolorowe akcenty w postaci butów i kopertówki będą stanowić połączenie klasyki z najnowszymi trendami prosto z wybiegów!


Mała czarna

sukienka kopertówka buty naszyjnik

Orientalne akcenty w stylizacjach to gorący trend! Buty na obcasie dodadzą lekkości całemu zestawowi i wydłużą sylwetkę.


Mała czarna sukienka kopertówka buty naszyjnik

Sportowe akcenty to trend, który kochają gwiazdy! W takim zestawie zwrócisz na siebie uwagę i będziesz błyszczeć wśród innych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *